HEMEN ARA  SORU SOR
SERVİS
SERVİS

SERVİS

Özenerek aldığınız ve neredeyse her ihtiyacınızı karşılayan ürünlerinizi kim olduğunu ve nereden geldiğini bilmediğiniz kişilere emanet etmeyin. SERVİS yetkin bir servis olup tüm bilgi ve teknik donanımı tam olan bir beyaz eşya ve kombi servisidir. SERVİS hizmeti için hemen bizi arayın.

ÇAĞRI MERKEZİ
0546 946 45 48 - 0352 222 39 39

Türkiye'de ilk yerli çamaşır makinesini üreten firma olan Arçelik, 1955 yılında İstanbul - Sütlüce de kurulmuştur. 1955 Yılından, günümüze kadar gelen süreçte bu markayı incelediğimiz zaman, tam bir Dünya devi olduğunu söyleyebiliriz. Marka sürekli olarak kendini yenileyerek ve Dünya markalarıyla yarışarak, yurt dışında da adından çokça söz ettiren bir ürün başarısını elde etmiştir. Bugün ülkemizde var olan yabancı markaların tamamından daha fazla bir satış trendine sahiptir.

Arçelik Servisi Kayseri ili olarak incelediğimiz vakit de şunu görüyoruz, Türkiye'nin diğer illerinde olduğu gibi Kayseri'de de muhteşem bir satış trendi yakaladıklarını gözlemleyebiliriz. Yeni evlenecek çiftlerin, çeyiz alışverişi için ilk kapısını çaldıkları marka Arçelik'tir. Bu markanın ürünlerinde yakaladığı kalite, müşterilerin daha çok talepte bulunmasına olanak sağlamıştır.

Kayseri genelinde pek çok yerde bu markanın servisini bulabilirsiniz. 2001 Yılından bu yana Beko ürünlerinin de satışını sağlayan Arçelik, daha çok müşteri potansiyeline ulaşmıştır. Aynı fabrika ürünü olan Beko ve Arçelik, arasında birkaç küçük fark bulunmaktadır. Arçelikler model zenginliği bakımından, Bekodan biraz daha zengindirler. Buda otomatik olarak fiyatına yansımaktadır. Azda olsa fiyat olarak Bekolardan biraz daha pahalıdırlar. Ama şunu da unutmamalısınız ki bu markamız, dünya devi olan markalarla yarışmaktadır.

Arçelik Kayseri Servisi her yerde rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir mağaza ağına sahiptir. Mağazalarımıza gelip, indirimler ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Özellikle dönem dönem yapılan, eskiyi getir, yeniyi götür kampanyalarında, çok uygun fiyatlara beyaz eşya sahibi olabilme imkanınız bulunmaktadır.

Yine yeni evli çiftler için yapılan çeyiz paketleri hakkında Arçelik Kayseri Servisi ile görüşebilirsiniz. Bu paketlerin içinde bir ev için gerekli olan tüm beyaz eşyalar bulunmaktadır. Peşin ödemelerde, muazzam indirimler olduğu gibi uzun vadede taksitlendirmelerde yapılabilmektedir. Bütçenize ne şekilde ödeme uygunsa, ona göre kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Bu kadar yaygın bir ağa sahip olan Arçelik ürünlerinin, bozulmaları durumunda tamirleri içinde servis ağları çok geniştir. Kayseri'nin en ücra köşelerinde bile rahatlıkla servise ulaşıp, ürününüzün tamiratını yaptırabilirsiniz. Bu imkanların hepsini Türkiye'de size sunabilecek en büyük firma Arçelik'tir…

Gölge
Google+ 
Firmamız bütün markalarda "Özel Servis" olarak hizmet vermektedir. Yetkili servis değildir.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK