SERVİS

Firma olarak Kayseri Arçelik Servisi hizmetlerini sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Garantili hizmet, günün her saati çağrı merkezi ve profesyonel ekibimizle birlikte çok kısa sürede başarılı çalışmalarımızı sizlere sunmaya devam ediyoruz. www.iklimservis.com olarak deneyimlerimizi sizlerle paylaşmanın yanı sıra Arçelik markasının tüm yedek parça ürünlerini de bünyemizde bulunduruyoruz.

Kayseri Arçelik Servisi
hizmetlerinde öncelikle garantili hizmet politikasıyla hareket ediyoruz. Firmamız tarafından yapılan tüm işlemler garanti kapsamında sunulur. Servisimiz ayrıca müşteri memnuniyeti kapsamında gerekli hizmetleri sunarak tüm işlemlerde 1 yıl garanti sunmaktadır. Firmamızda günün her saati çağrı merkezi bulunur. Çağrı merkezimiz tüm sorularınız ve servis başvurularınız için 7/24 hizmet akışı sağlamaktadır. Servis başvurularınızı çok hızlı bir şekilde gerçekleştireceğiniz bu çalışma, belirttiğimiz üzere günün her saati yapılmaktadır.

Servis olarak Arçelik yedek parça konusunda da oldukça geniş bir yelpazeye sahibiz. Rezerv bakımından müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyor ve yine çok kaliteli ve garantili hizmetimizle yüksek memnuniyetinizi karşılıyoruz. Arçelik servisi olarak Kayseri’deki öncü firmalar arasında girmenin gururuyla birlikte uygun fiyat garantisi veriyoruz. Kayseri Arçelik Servisi, profesyonel ekibiyle de dikkat çekmektedir. Alanında uzman olan ekiplerimiz yılların verdiği deneyimle kesintisiz hizmet sunarken sorunsuz çalışmalarıyla memnuniyetinizi sağlamayı amaçlamaktadır.

Arçelik markası, dünya çapında birçok ürün üretmeye ve buna uygun çözümler sunmaya devam etmektedir. Ayrıca insanların tüm ihtiyaçlarını belirleyerek çözümler sunduğu için milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Servisimiz, Arçelik’in bayiliğini alarak bu hizmetlerin tamamını sunma görevini üstlenirken beklentilerinizi karşılamanın amacındadır. Çalışmalarımızı sürekli olarak geliştirmeye devam ederken tüm müşterilerimizin değerli olduğunu ve en iyi hizmeti almak için bizlere ulaşması gerektiğini aktarıyoruz. Temel servis ihtiyaçlarınıza destek verirken en iyi seçeneklerden faydalanmanızı da sağlıyoruz. Kayseri’de Arçelik servisi arayışı içinde olanlar artık bizleri arayarak markanın tüm hizmetlerinden kısa sürede yararlanabilmektedir.

Servisimiz, Kayseri bölgesindeki en güvenilir firmalardan biri olarak hizmet vermektedir. Servis sorunlarınızın belirlenmesi aşamasında gerekli hazırlıkları yaptıktan sonra çalışmalarımızı sunuyor ve sorunların kalıcı çözüme ulaşmasını garanti ediyoruz. Firmamıza hemen ulaşarak tüm servis hizmetlerinden yararlanabilir ve yine en uygun fiyat garantisiyle tanışabilirsiniz.

Google+ 
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Designed_by İsmail ATİK